NGO Business Meeting

Na czym to polega?

Spotkania „NGO Business Meeting” czyli de facto szybkie randki biznesowe wzięły się z pomysłu przeniesienia typowej formuły speed dating do świata biznesu. Networking biznesowy jest ważnym aspektem przyczyniającym się do realizacji celów prowadzonego przez nas Dolnośląskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Celem szybkich randek jest nawiązanie jak najlepszych relacji pomiędzy osobami z różnych branż tak, aby doprowadziły one do realizacji wspólnych przedsięwzięć komercyjnych i społecznych. W Regionalnym Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych łączymy ze sobą przedsiębiorców (w tym start-upy), urzędników i organizacje pozarządowe, które mają do zaoferowania atrakcyjne usługi i produkty bądź projekty warte realizacji – dodaje Ewelina Wojciechowska.

Uczestnicy spotykają się przy 2-osobowych stolikach. Każda para ma 5 minut na rozmowę, aby zaprezentować swoją firmę/usługę czy produkty. Osoby rotują między stolikami. Na koniec każdy deklaruje z kim chciałby się spotkać jeszcze raz w mniej formalnych warunkach.

Jak się zgłosić?

Udział jest bezpłatny, ale rejestracja jest wymagana. Rejestrację na NGO ogłaszamy każdorazowo na 2-3 tygodnie przed planowanym spotkaniem.