2. szkolenie z cyklu Akademia Dobrej Komunikacji – 07.12.2018 r.

Zapraszamy na 2. szkolenie z cyklu Akademia Dobrej Komunikacji! Tym razem będzie ono dotyczyć prowadzenia strony na Facebooku oraz w innych social mediach.

Jak dobrze prowadzić stronę na Facebooku? Jak zdecydować, w jakich mediach społecznościowych powinna być nasza organizacja? Jak wyciągnąć maksymalne korzyści z obecności organizacji w sieci?    

Dzięki Akademii Dobrej Komunikacji poznacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, żeby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, działania marketingowe i public relations. W trakcie cyklu szkoleń zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook i Fundacja TechSoup, chcą, aby każda organizacja pozarządowa w Polsce, poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia są organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu.

W województwie dolnośląskim, we Wrocławiu szkolenie będzie prowadzić Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

PLAN 2. SZKOLENIA:

1. Jak maksymalnie wykorzystać profil na Facebooku?
2. Jak dobrze postować?
3. Grupy i wydarzenia – kluczowe narzędzia NGO.

 

TRENER:

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Rak.

 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII DOBREJ KOMUNIKACJI?

  • Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie danego województwa (decyduje adres rejestracji)
  • Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup: zapraszamy tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

REKRUTACJA:

  • Aby zgłosić swój udział, prosimy o rejestrację: po niej otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia (rejestracja nie oznacza udziału w szkoleniu)
  • W osobnym mailu poinformujemy o wyniku kwalifikacji na szkolenie: oczekuj wiadomości (kwalifikacja oznacza udział w szkoleniu)

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Każda osoba uczestnicząca w cyklu otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
  • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i obiad
  • Na szkolenie warto przynieść swojego laptopa
  • Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny
  • Rejestracja i uczestnictwo w szkoleniu stanowi akceptację przez uczestnika Regulaminu szkoleń Akademii Dobrej Komunikacji.

 

Dzięki uprzejmości Grupy ONiSPRAWNI, tym razem szkolenia odbywać się będą w placówce
SENSoR Zachodnia 1. Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce w piątek 07.12 od godziny 10.00 do 16.00.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak obowiązkowa jest rejestracja na szkolenie, także dla osób, które uczestniczyły w poprzednich spotkaniach.

LINK DO ZAPISÓW:

https://22adk-dolnoslaskie.evenea.pl/

 

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA!