Spotkanie on-line „Inkubator Innowacji Społecznych”

W imieniu Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpackiej Akademii Przedsiębiorczości Katarzyna Podraza prowadzących Inkubator Innowacji Społecznych zapraszamy na spotkanie on-line poświęcone możliwości udziału w programie, w tym pozyskania grantu w wysokości 40 960 zł.

Spotkanie odbędzie się 18 września 2020 r. o godz. 10.00 w formie on-line.

Podczas spotkania będzie można uzyskać odpowiedź m.in. na następujące pytania: Innowacje społeczne. Co to jest? Po co to jest? Dla kogo to jest?

Na spotkaniu zostaną przedstawione warunki udziału w Inkubatorze Innowacji Społecznych, by pozyskać grant w wysokości 40 960 zł.

Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy mają pomysły, na to, jak zmienić otaczającą nas rzeczywistość na lepsze, a nie wiedzą skąd wziąć środki na ich realizację. Organizatorzy pomagają w opracowaniu, testowaniu i wdrożeniu usprawnień dla osób niepełnosprawnych, a także osób starszych z ograniczoną percepcją i mobilnością.

Jeśli widzicie problemy społeczne, chcecie poeksperymentować, również, a może przede wszystkim w obszarze społecznym, marzycie o poprawie jakości życia – zróbmy to razem – dla ludzi, z ludźmi, przez ludzi.

Nabór wszystkich pomysłów i dokumentów konkursowych odbędzie się w czwartym kwartale 2020 roku. Wszelkie propozycje można składać już dzisiaj.

Prosimy o potwierdzenie obecności na formularzu zgłoszeniowym, który należy wysłać do 16.09.2020r. innoes@pap.rzeszow.pl