Z miłości do przedsiębiorczości, czyli szybkie randki biznesowe

Po raz kolejny. Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają na  NGO BUSINESS MEETING, czyli szybkie randki biznesowe.

Podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek5 kwietnia o godzinie 17:30, w siedzibie RCWIP przy ul. Menniczej 1 we Wrocławiu, ponownie spotkają się przedsiębiorcy, urzędnicy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych, którzy mają do zaoferowania atrakcyjne usługi, produkty lub pomysły. Celem spotkania jest doprowadzenie do ich realizacji i podjęcia wspólnych działań biznesowych.

Dlatego jeśli masz problem z efektywnym docieraniem do klientów, szukasz partnera do współpracy przy projekcie, jesteś freelancerem i chcesz poznać ludzi z różnych branż, chciałbyś nieodpłatnie zaprezentować swój produkt lokalnej społeczności, lecz brak Ci czasu i pieniędzy na promocję, NGO BUSINESS MEETING to świetne rozwiązanie dla Ciebie!

Czego możesz się spodziewać?

  1. Wraz z pozostałymi przedsiębiorcami, urzędnikami i przedstawicielami organizacji pozarządowych/przedsiębiorstw społecznych, zostaniesz zaproszony do randkowego stołu. Przez 3 minuty będziesz mógł opowiadać partnerowi o swojej firmie/usłudze lub produktach. Następnie, po wysłuchaniu partnera, przesiądziesz się do kolejnego stołu. Na koniec zadeklarujesz, z kim chciałbyś spotkać się jeszcze raz, w mniej formalnych warunkach.
  2. Na podstawie deklaracji umówimy Cię na spotkanie z partnerem, z którym chciałbyś nawiązać współpracę. Będziecie mogli lepiej przyjrzeć się możliwościom podjęcia wspólnych działań biznesowych.
  3. Będziemy monitorować przebieg Waszej współpracy, wspierać i motywować Was do dialogu. Jeśli jednak zechcesz zrezygnować z uczestnictwa w danej inicjatywie, nie martw się! W każdym momencie będziesz mógł wycofać się z partnerstwa.

Jak się zgłosić?

Udział w NBM jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Na spotkanie zapraszamy organizacje pozarządowe, przedstawicieli instytucji publicznych, a także przedsiębiorców z Wrocławia i regionu dolnośląskiego. Dlatego nie czekaj! Zgłoś się i daj się poznać lokalnej społeczności!

Zostań partnerem NBM!

Jeśli chcesz razem z nami uatrakcyjnić NBM, (np. poprzez patronat medialny, ufundowanie poczęstunku, upominków) zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Zadbamy o to, aby Wasza promocja była skuteczna i atrakcyjna (a nie nachalna).

Najczęściej zadawane pytania

Formularz zgłoszeniowy

Wydarzenie na facebooku

Kontakt:

Aleksandra Rak

aleksandra.rak@rcwip.pl

tel. 71 796 30 00

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
ul. Mennicza 1, 50-057 Wrocław

Szybkie randki biznesowe organizowane są w ramach Dolnośląskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu prowadzonego przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.