Zapraszamy do udziału w konkursie “Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do pierwszej edycji konkursu „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”. Konkurs dedykowany jest pełnoletnim wolontariuszom. Nominacje w dwóch kategoriach – indywidualnej i grupowej (dla min. 3 osób) – mogą zgłaszać wrocławskie instytucje i organizacje pozarządowe, pracodawcy oraz osoby indywidualne.

Natomiast dla dzieci i młodzieży szkolnej organizowany jest konkurs „Ośmiu Wspaniałych Wrocławia”. Nominacje mogą składać szkoły, organizacje pozarządowe i inne podmioty korzystające z pomocy wolontariuszy.

Uroczysta gala, na której poznamy laureatów zarówno konkursu „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”, jak i „Ośmiu Wspaniałych Wrocławia”, odbędzie się w dniu 19 marca o godz. 12.00, we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Regulaminy konkursów oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej www.wolontariat.wroclaw.pl. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Miejskiego Centrum Wolontariatu: centrum@wolontariat.wroc.pl tel. (71) 77 24 966.

Miejskie Centrum Wolontariatu
wolontariat.wroclaw.pl
pl. Dominikański 6, pok. 13-14
071 77 24 966
centrum@wolontariat.wroc.pl

Zachęcamy także do POLUBIENIA nas na Facebooku:

MCW na Facebooku

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych jest partnerem projektu.